iO start 2022 met 45 nieuwe collega’s

Een groeiend fullserviceteam van talenten dat zijn klanten helpt met hun strategie, content, creatie, marketing en technologie.

Antwerpen/Herentals, 9 februari 2022 - Bij iO hebben ze aan enthousiaste sollicitanten geen gebrek. Het marketingagentschap wierf begin dit jaar al meteen 45 nieuwe talenten aan in de hele Benelux. Opvallend: in Antwerpen ruilen een aantal senior profielen jobs bij gevestigde bureaus als Propaganda en BBDO voor deze new kid on the block. Wat maakt een job bij iO zo aantrekkelijk? “De markt is op zoek naar bedrijven die talent weten te bundelen. En dat biedt iO.”

Een groeiend fullserviceteam van talenten dat zijn klanten helpt met hun strategie, content, creatie, marketing en technologie: dat is iO. Doel: bedrijven helpen met hun communicatie en digitale transformatie om competitief in de markt te staan. En dat is een boodschap die aanslaat, zo blijkt uit een recente golf van aanwervingen in een sector waarin talent vaak moeizaam binnen druppelt.

Volgens thought leader en iO strategic partner Steven Van Belleghem heeft dat alles te maken met een veranderende markt: “Zowel de uitdagingen als de opportuniteiten zijn toegenomen voor bedrijven. De markt vraagt om een partner die kan helpen bij strategie en data-analyse, maar die evengoed het creatieve luik aankan. Een agentschap dat al die talenten weet te bundelen, beantwoordt perfect die behoefte.”

Jaren ervaring erbij op iO Campus Antwerpen

Dat blijft ook bij potentiële werknemers niet onopgemerkt. Op de campus in Antwerpen alleen al komen er vier senior profielen bij, die zich maar wat graag achter dit nieuwe verhaal scharen. Zo verruilt Ruth Nys een job bij Propaganda voor een nieuwe positie als Strategy Director Content en verlaat Stephanie Katic BBDO om als Account Director aan de slag te gaan. Daarnaast vervoegen ook Denisa Nica (ex-P&G Global/Bisnode, Deloitte Digital) en Dries Steyaert (Client Service Director, Duke & Grace) het Strategy-team, respectievelijk als Service & Experience Designer en Business Lead.

Over de vraag waarom ze voor iO koos, hoeft Ruth Nys geen twee keer na te denken: “Ik geloof in de kracht van contentmarketing. En wanneer je premium content kan samenbrengen met innoverende technologie, dan hoor ik muziek! iO is voor mij de perfecte voedingsbodem om die opportuniteiten mee te helpen ontwikkelen. De schaalgrootte en de aanwezige expertise maken dat we fantastische 360° projecten kunnen doen klinken tot in de metaverse.”

Ruth Nys, Strategy Director Content - iO Campus Antwerpen
Ruth Nys, Strategy Director Content - iO Campus Antwerpen

En ook Stephanie Katic heeft zin om te knallen als Account Director: “In mijn functie zal ik het accountteam ondersteunen, zodat ze kunnen groeien. Daarnaast ga ik natuurlijk de vinger aan de pols houden bij onze klanten: begrijpen wat hun uitdagingen zijn en opportuniteiten spotten, zodat dat we morgen meer kunnen doen dan vandaag. En dan vooral: zorgen dat we onze creatieve skills beter kunnen botvieren – die hebben we namelijk zát bij Campus Antwerpen, maar we kunnen ze nog niet overal inzetten. Ik kijk er daarnaast ook naar uit om vaak op de campus te zijn. En dat gaat lukken, want ik woon op amper tien minuten.”

Eindeloze mogelijkheden voor talentontwikkeling

iO staat symbool voor Infinite Opportunities, en die belofte maakt het bedrijf ook waar. Op elke campus verwelkomt iO nieuwsgierige mensen die houden van digital en marketing – en die willen meewerken aan projecten waarop ze zelf trots kunnen zijn. 

iO wil een broedplek zijn voor talentontwikkeling, waar collega’s elke dag van elkaar kunnen bijleren: iedereen werkt in zelfsturende, multidisciplinaire teams waarbinnen kennisdeling centraal staat. Daarnaast is ook het dichtbij-huis aspect een troef: met 12 campussen in heel Noord-Europa is er altijd een opportuniteit voor wie een klik voelt met het iO-verhaal. En voorlopig is er op elke campus nog ruimte zat: dit jaar alleen al zoekt iO nog 300 nieuwe talenten.


_________________________

Media

 

Contact

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
iO op shortlist voor AI & Digital Transformation Company of the Year bij de Allstars Awards 2026
iO zet haar parcours binnen de Allstars awards verder en is nu ook shortlisted in de categorie AI & Digital Transformation Company of the Year 2026. De uitreiking vindt plaats op 15 oktober.
press.iodigital.com
Website preview
CW26: het marketingcongres dat marketeers regie geeft in een veranderend landschap
Op donderdag 12 november 2026 is de 14e editie van Congres Contentmarketing & Webredactie, CW26, in de Jaarbeurs Utrecht. Met een thema dat precies raakt waar jij dagelijks mee te maken hebt: Wie stuurt de content? Met onder andere toppers als Elke Geraerts en Ben van der Burg belooft het weer een mooie editie te worden.
press.iodigital.com
Website preview
iO en Storyblok breiden strategisch partnership uit en introduceren het AI-gestuurd CMS in de Benelux
iO en Storyblok kondigen aan dat ze hun strategische samenwerking uitbreiden. Hierdoor positioneert iO zich als een van de toonaangevende implementatie- en go-to-market-partners van Storyblok in de Benelux. De bedrijven zullen samen grote ondernemingen helpen om over te stappen van monolithische contentplatformen naar moderne, modulaire, en schaalbare digitale architecturen, aangedreven door AI.
press.iodigital.com

Over iO

iO is een AI-native partner in marketing en technologie, met meer dan 2.000 experts verspreid over 12 campussen in België, Nederland, Zweden, Denemarken en Bulgarije. We helpen meer dan 1.500 organisaties in Europa bij het bouwen van digitale ervaringen die groei realiseren. We brengen specialisten samen in marketing, technologie en creativiteit, samenwerkend over disciplines heen als één team,  om ervaringen te creëren die er écht toe doen. Onze campussen zijn plekken waar expertise en ambitie samenkomen en waar mensen samen groeien. iO Bonzai is ons unified AI-platform voor integraties, governance en AI-orkestratie in het digitale landschap.

Neem contact op met

press@iodigital.com

www.iodigital.com