Hete nazomer voor iO

Met pitchwins voor Tom&Co, Bebat, Vivaldis en Interparking dient ook het najaar zich zonnig aan.

Iedereen heeft de hittegolf de voorbije week ervaren. Ook bij iO kwam er heel wat transpiratie én inspiratie aan te pas. Na een intensieve pitchzomer wisten ze immers klanten als Tom&Co, Bebat, Vivaldis en Interparking te overtuigen om samen aan te slag te gaan.

“Het was een heel atypische zomer”, stelt CEO Pieter Janssens. “Klanten en prospecten bleven erg actief vragen stellen. Daar waar we in onze sector vaak een rustige zomerperiode kennen, draaide deze zomer heel anders uit. Het belooft een najaar onder stoom te worden”.

Experience staat centraal in de projecten

Met de start van het nieuwe schooljaar is ook de samenwerking gestart met Bebat. Aanwezig in de recyclingmarkt die constant in evolutie is. Daarom gaan we hen helpen met de bouw van een verbeterd klantenplatform.

Ook Tom&Co werd een nieuwe huisvriend. Daarvoor gaat iO aan de slag met het uittekenen van e-commercestrategie en webshop.

Voor Interparking, Europees marktleider in haar sector, zal iO voortaan de performancemarketing ondersteunen vanuit hun Facebook- & LinkedIn-kanalen.

En voor Vivaldis, interimkantoor, wil iO meer mensen mee aan een job helpen door hun digitale ecosysteem te verbeteren vanuit front-end en tooling-integratie om de conversie te verhogen.

Er is een momentum in de markt

De bedrijven zitten met erg veel vraagstukken. iO voelt dat zijn sterkte en expertise daar best wel een antwoord op kunnen bieden. ​

Pieter Janssens, CEO iO, gaat verder:

“We merken dat redelijk wat merken hun agencylandschap aan het herbekijken zijn. Soms omwille van efficiëntie, soms gedreven door digitalisering en shift naar online, soms voor andere kanaalkeuzes en focus, … Bij die beweeglijkheid blijven wij uiteraard niet stilzitten. Als relatief nieuwe speler met een geïntegreerd aanbod op zowel de technologie- en marketing- als communicatiezijde zijn we blij ons verhaal te mogen brengen bij nieuwe stakeholders."

Over iO

iO is een blended agency. Wij helpen klanten zoals ​ Proximus, De Nationale Loterij, Audi, Brussels Airport om volledige merkervaringen van begin tot eind duurzaam vorm te geven en te verbeteren. Door de juiste expertise – strategie, creatie, technologie, marketing en data – slim te combineren, en actief samen te werken met onze klanten. Zo boeken we de digitale vooruitgang die klanten, gebruikers en mensen in deze tijden van een merk verwachten. ​

​iO (voorheen Intracto Group) werd opgericht in 2005 en opereert lokaal en internationaal in opdracht van bedrijven, organisaties en overheden in België, Nederland, Zweden, Denemarken en Bulgarije. ​iodigital.com

Media

Contact

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
iO behaalt opnieuw HubSpot Elite‑status en zet koers naar Europees marktleiderschap
Met business automation die marketing, sales, CRM en customer service verbindt, zorgt iO voor meetbare impact voor internationale organisaties
press.iodigital.com
Website preview
iO behaalt AWS Retail Competency en onderstreept integrale expertise in de retailsector
Erkenning door Amazon Web Services bevestigt dat iO als een van de weinigen marketing, technologie en cloudexpertise combineert voor complete retailtransformatie
press.iodigital.com
Website preview
Alexander Klöpping is keynote spreker op het congres Contentmarketing & Webredactie 2025
Op 20 november 2025 staat 'Content at Scale' centraal tijdens iO's 13e congres Contentmarketing & Webredactie in Utrecht.
press.iodigital.com

Over iO

iO is een van Europa's toonaangevende digital agencies en thuisbasis voor ambitieuze mensen, organisaties en merken.

Sinds 2005 zorgen we ervoor dat marketing presteert, dat content mensen raakt en dat platforms meegroeien met ambities. Allemaal slim met elkaar verbonden door data, media, AI, infrastructuur en digitale processen.

Met meer dan 2000 experts verspreid over 12 campussen in België, Nederland, Zweden, Denemarken en Bulgarije helpen we merken zoals Audi, Brussels Airport, Efteling, Lidl, Philips, en AkzoNobel groeien.

Neem contact op met

press@iodigital.com

www.iodigital.com